19-20 вересня 2019 року відбувся V Львівський форум кримінальної юстиції

19-20 вересня відбувся V Львівський форум кримінальної юстиції⚖ на тему: «Кримінальна юстиція: quo vadis?».
Захід організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні та ГО «Львівський форум кримінальної юстиції». Співорганізаторами виступили Львівський державний університет внутрішніх справ та Служба безпеки України.

Із вітальним словом до учасників форуму звернувся Координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Генрік Вілладсен: «Цей форум, який зібрав нас сьогодні вп’яте, еволюціонував від майданчика для обміну знаннями у сфері кримінальної юстиції до платформи, де відбувається формування загальних концепцій та народження ідей».

Координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Генрік Вілладсен

Із побажанням цікавих та продуктивних дискусій до присутніх звернувся ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута. «Форум дає можливість зібрати людей, можливо, із різними науковими та практичними позиціями, які у процесі дискусій мають нагоду знайти шляхи вирішення проблем, – зазначив він. – Форум запрошує до спілкування не лише знаних науковців, але, що вкрай важливо, талановиту українську молодь, що має можливість також висловити свою думку».

ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута

Керівник Львівського форуму кримінальної юстиції доктор юридичних наук Вячеслав Навроцький звернувся до присутніх зі словами подяки за виявлений інтерес до наукового заходу: «Дякую, що ви залишили свої повсякденні справи і прийшли сюди, щоби поспілкуватися, підтримати нас у наших ідеях, пошуках істини. Ми постійно втілюємо нові формати. А завдання, яке ми поставили перед сьогоднішнім зібранням, – це дати можливість висловитися усім. У нас тут є місце для справжньої боротьби та сутичок ідей».

Керівник Львівського форуму кримінальної юстиції доктор юридичних наук Вячеслав Навроцький

Цьогоріч серед учасників форуму – представники Верховного суду України, Вищого антикорупційного суду, управління СБУ у Львівській, Тернопільської, Вінницькій, Закарпатській, Рівненській, Донецькій та Луганській областях, прокуратури Львівської області, Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, Ради адвокатів Львівської області, Центру міжнародного співробітництва СБУ, Консультативної місії Європейського Союзу, Міжнародного фонду «Відродження», Львівського державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національної академії СБ України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського національного університету імені Івана Франка, Національної академії прокуратури України, Національної Академії наук України, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківського університету імені Короля Данила Галицького, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Харківського національного університету внутрішніх справ.

У перший день роботи форуму його учасники обговорили напрями реформування кримінального законодавства та ті проблеми, які незабаром можуть постати перед теорією та практикою кримінального права та кримінального процесу. Відбулася запекла полеміка на тему «Кримінальний процес vs віртуальна реальність». А також присутні вступили у словесний грець, дискутуючи про те, чи подолає Вищий антикорупційний суд матеріально-правові та процесуальні перешкоди у протидії корупції.Окрім цього, для здобувачів вищої освіти, присутніх на форумі, влаштували квест. Учасників розділили на три команди та запропонували виконати творче завдання – оцінити уривок з фантастичного оповідання з точки зору кримінально-правового регулювання.

Із цим завданням студенти та курсанти впоралися надзвичайно креативно. Тож учасники квесту отримали подарунки від ОБСЄ – збірки досліджень з кримінально-правової тематики.

ВІДЕО

25, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *